חלונות לגגות רעפים,בנייה גגות, עליות גג,
חלונות גג, פרגולות,עליות גג, מדרגות ,כיפות תאורה , סגירת מרפסות , קירוי בריכות

 

אדר על הגג

אולם תצוגה : רח' המעפילים 3 - צומת כפר שמריהו
טל - 09-9510330

 
 
"אדר על הגג" דואגת תמיד להתחדש , כדי להיות מעודכן בכל החידושים והמבצעים אתם מוזמנים להירשם לרשימת תפוצה שלנו !
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלחסוגי חלונות גג

דף הבית >> מאמרים >> סוגי חלונות גג

הבית שלנו הוא אחד הדברים החשובים לנו ביותר. אנו משקיעים בו המון משאבים ומחשבה, על מנת שנוכל לנצל את שטחו וליהנות ממנו בצורה המקסימאלית. ישנם בתים רבים עם גגות רעפים, שנועדו בעיקר לייחד את הבית מבחינה אדריכלית, שכן גג רעפים הופך כל בית לייחודי וחם.

בגג רעפים או עליית גג ניתן לעשות גם שימוש או למגורים בתוך עליית הגג או לוויסות האקלים והאור בתוך הבית. מכאן חשיבותו של חלון גג. הוא מאפשר לנו לנצל את הגג שלנו וליהנות מכל מה שיש לביתנו להציע.
חלונות גג הם עולם ומלואו. כיום קיים מגוון גדול של סוגי חלונות גג בעיצובים, גדלים וחומרים שונים, אשר יכולים לשרת אתכם בצורה בלתי רגילה.
אחד החומרים ממנו עשויים כל סוגי חלונות גג הוא אלומיניום, אשר מרכיב את חלקו החיצוני של החלון. מדובר בחומר עמיד בכל פגעי מזג האוויר ולכן הוא אידיאלי עבור חלונות מסוג זה.
הזכוכית המרכיבה את רוב סוגי חלונות גג תהיה כפולה ועבה ופנים החלון יהיה בדרך כלל מעץ. כל אלה תורמים הן לאקוסטיקה והן לבידוד החלל והאקלים בו.
חשיבות רבה יש למיקום החלון בגג. מומלץ למקם את החלון במרכז הגג ואף להתקין שני חלונות מנוגדים זה מול זה, לסירקולציה יעילה של האוויר והארת החלל באופן מקסימאלי.

סוגי חלונות גג עיקריים

קיימים מספר סוגי חלונות גג עיקריים, עבור גגות רעפים ועליות גג והן עבור גגות ישרים. את כל סוגי החלונות ניתן להתאים כמעט לכל מידה ולכל חלל. הפופולארי ביותר הוא חלון גג ציר מרכזי. מדובר בחלון גג המאפשר סיבוב של 180 מעלות. יתרונו הגדול הוא בכך שהוא מאפשר ניקוי קל של החלון וסירקולציה אידיאלית של האוויר. חלון גג מסוג זה מספק רמת בידוד מקסימאלית ואטימות מוחלטת. בנוסף, על מנת להשלים את המראה העיצובי ולווסת את האור, ניתן להוסיף לו וילונות הצללה או תריסים.

סוג נוסף של חלונות גג הוא חלון ציר כפול. חלון גג מסוג זה מתאים למי שמעוניין להתקין יותר מחלון אחד ואידיאלי עבור מקומות נמוכים. ייחודו של החלון הזה על פני סוגי חלונות גג אחרים הוא בכך שהוא נפתח בקלות כלפי חוץ. גם חלון זה מציע רמת בידוד מקסימאלית וקל מאוד לניקוי.

בנוסף, קיימים גם סוגי חלונות גג המתאימים לגג ישר שאינו משופע. כך ניתן לנצל את הגג לאוורור הבית ולהשתמש באור טבעי על מנת להאירו בשעות היום, מה שתורם גם לאקלים הנעים בבית. לחלון מסוג זה ציר מרכזי המאפשר פתיחה לשני הכיוונים.

סוגי חלונות גג
  • הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק
מאמרים נוספים:
שיפוץ עליית גג
חלון בגג
חלון בגג רעפים
סוגי חלונות גג
חלונות לעליית גג
חלונות גג רעפים
חשיבותו של חלון גג
התקנת חלונות גג
חלון קיילייט
חלונות גג איכותיים
אוורור גג רעפים
עליית גג
חלון סקיילייט
עיצוב עליית גג
חלון גג שטוח
תאורת גג
 
לייבסיטי - בניית אתרים